Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy kryzys zamknie Tsubaki-Hoover?

Utworzony przez baltazar, 26 marca 2009 r. o 07:58 Powrót do artykułu
A no dziś usłyszłem, że nie ma czasu na nic kilkunastu osobom pokończyły się umowy i pracują "na czarno" w razie wypadku, o który u nas nie trudno ona straciła by posadę a osoby te nie mogły by liczyć na odszkodowanie...patoo. Nie wiem czemu zazdrościsz chłopakom, których przekształcili na siłę na ustawiaczy pracujących i będą mieć dodatkowe obowiązki i odpowiedzialność za tę same pieniążki. Zastanów się..... i skończ wypisywać brednie bo widać ewidentnie, że Ci potrzebna maść na ból dupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trocheoglady nikomu nigdy nie zazdroscilem i nie zazdroszczę może i tych co na sile uszczesliwili ale maści nie potrzebuje a już Ci wytłumaczę dlaczego stara gwardia Ustawiaczy to dobre chłopaki co ładnie kabluja na pracowników a sami są poprostu złoci i wszystko potrafią zrobić. Co do umów ci co nie podpisali powinni odmówić pracy to by może się opamiętali od nas się wymaga to i od nich też powinno się wymagać a jak nie daje rady to na maszynach chętnie jej miejsce znajdą lub jak to oni mówią na jej miejsce jest 10 osób za bramą to może wkoncu przestanie grać w pasjansa na kompie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pakownia. Młody człowieku, który męczysz się pracą w TN (rozumiem -trzecia zmiana w tym tygodniu ) spadaj do PBF i tam wylewaj swoje żale. A może w okolicach D..... znajdziesz pracę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mr Nobody sam spadaj niech Cię nie interesuje która mam zmianę? Odezwał się pierwszy który broni tego całego układu, jak Ci się dobrze tam pracuje to włącz śmigiełko w czterech literach. Wszyscy którzy tam pracują wiedzą jaka jest sytuacja i nic się nie zmieni. Pisze całą prawdę chodź cześć strasznie to boli bo im nie na rękę Karierowicze będą to bronić niech bronią. Pewnie dziś będą umowy dla tych co ich jeszcze nie dostali 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pakowania - jedno zdanie - kopaniem i pierd... głupot na innych nic nie zdziałasz! Przestań bić pianę bo z tego nic nie wynika a tylko smród wśród, i tak niezadowolonej i już skłóconej, załogi. Jeżeli widzisz, jesteś świadkiem takich niewłaściwych zachowań, obijania w pracy, łamania kodeksu pracy czy bhp to zasuwaj do swojego przełożonego, kierownika wydziału lub do PIP. Przestań mieszać w kotle, który i tak wrze! Trochę samokrytycyzmu, ogłady i zrozumienia sytuacji - najpierw działaj a później wylewaj żale! W temacie awansów - w tej firmie to żadna nobilitacja taki "awans". Za tą samą kasę musisz ogarniać więcej zadań, większa odpowiedzialność i jeszcze musisz patrzeć w oczy ludziom i tłumaczyć im "super" pomysły pań i panów technologów, planistów i reszty. Przede wszystkim, teraz właśnie są takie przypadki, awans jest na zasadzie albo bierzesz albo cię dociśniemy. Pakowania trochę ciszy i skupienia nad otoczeniem ale również nas samym sobą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz come back !! We need u !!!!! Zaklad sie wali. Ratunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
THP nie bije żadnej piany zrozum to!! Jakie ty działania masz na myśli? Weź nie rozsmieszaj mnie bo nie ma po co chodzić do Związków i do biur bo wszystko będa mieć daleko gdzieś taka jest prawda. Podsycania emocji czy jak ty to nazwałeś skłuconej załogi kto ją do tego doprowadził ? Ja napewno nie jest wiele czynników, co z podwyżkami? No co z tymi groszami które mamy dostać lub o których już możemy marzyć? Co do awansów to nikt nie musiał się z tych osób zgadzać taka jest prawda nie można nikogo zmuszać najlepiej tak to teraz tłumaczyć, Nie chcę ale muszę takie słowa  kiedyś wypowiedział Pierwszy Elektryk tego kraju tak samo jest z tymi Awansami. Nikogo z tych Pryncypałów Nowych nie będę żałować tak jak starzy Ustawiacze wszyscy są dobrzy aby chodzą i podpierdzielaja pracowników a sami się obijają taka jest prawda, za każdym innym pracownikiem zawsze się wstawię ale nie za takimi co kręcą lody kosztem zwykłego szeregowego pracownika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławek tu i Janusz już nie pomoże 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pakownia. Na trzeciej zmianie nie jest źle . Zrób swoje i odpocznij . P.S. Internet daje tylko złudzenie prywatności, ja wiem kim jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dawaj cwaniaczku pogadamy na osobnosci w kabinie toaletowej. Tym razem ty sie wypniesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedź z 2:03 nie pisałem widać ze to MR NOBODY chce zostać Cwaniakiem w THP kolejny który chce być Karierowiczem a wypinać się możesz tak jak to robisz dotychczas przecież to Lubisz a nie będę Ci zabraniał tego tylko co na to twoja Żona? Zapomniałem lubisz na dwa fronty no i masz wiele do zaoferowania all inclusive ty to wiesz jak się ustawiać i nastawiać tylko pamiętaj zadkiem a nie do Paszczu. Drugim razem pomyśl bo wiem kim jesteś i nie podaj się za mnie na forum 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pakownia napisał:
THP nie bije żadnej piany zrozum to!! Jakie ty działania masz na myśli? Weź nie rozsmieszaj mnie bo nie ma po co chodzić do Związków i do biur bo wszystko będa mieć daleko gdzieś taka jest prawda. Podsycania emocji czy jak ty to nazwałeś skłuconej załogi kto ją do tego doprowadził ? Ja napewno nie jest wiele czynników, co z podwyżkami? No co z tymi groszami które mamy dostać lub o których już możemy marzyć? Co do awansów to nikt nie musiał się z tych osób zgadzać taka jest prawda nie można nikogo zmuszać najlepiej tak to teraz tłumaczyć, Nie chcę ale muszę takie słowa  kiedyś wypowiedział Pierwszy Elektryk tego kraju tak samo jest z tymi Awansami. Nikogo z tych Pryncypałów Nowych nie będę żałować tak jak starzy Ustawiacze wszyscy są dobrzy aby chodzą i podpierdzielaja pracowników a sami się obijają taka jest prawda, za każdym innym pracownikiem zawsze się wstawię ale nie za takimi co kręcą lody kosztem zwykłego szeregowego pracownika.
Po raz kolejny powtarzam - bijesz pianę nic nie robiąc. Nie pasuje ci chodzic do przełożonych do wbijaj do PIP. Odnośnie "awansów" słaby ten twój wywód biorąc pod uwagę już tylko tekst "... nikt nie musiał się z tych osób zgadzać...". Oprócz tego, że słaby to ujawnia zerowe pojęcie o realnej pracy i atmosferze panującej w thp. Piszesz bzdury i pierdoły, mówisz o podpierdzielaniu a sam zasuwasz tekastami o ustawiaczach, brygadzistach czy zwykłych pracownikach. Dla mnie jesteś mizernym, maluczkim, szukającym sensacji podłym człowieczkiem, żądnym władzy i próbującym wybić się na innych. Po prostu chodząca miernota!!! Rozmowa z tobą to policzek dla pracowników thp!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
THP nie wybijam się na nikim zawsze to co dostawałem od losu to z pracy swoich rąk taka jest prawda a co do Ustawiaczy widzę ze boli Cię prawda o nich zawsze byli traktowani lepiej niż zwykły pracownik szeregowy a do tego zawsze Ci vo nimi zostawali to zwykłe obiboki i lesery aby chodzący i szeptajacy do ucha majstra ze ten zrobił to źle a ten to ale już jak sam coś źle zrobił to tego nie mówi bo co siebie trzeba tylko wywyszać. Co do PiP tez nie mam zaufania każdy też wie dlaczego ale to forum widzę ze Cię boli przedstaw się to podejdę do Ciebie i jeszcze więcej Ci powiem może wkoncu zaczniemy razem działać na rzecz dobra pracowników ale nie takich co chodzą i donoszą tych się brzydzę. Prawda bywa bolesna nie używam nikogo nazwisk bo te osoby co to czytają domyślają się że to do nich. Jeśli chcesz pogadamy tylko podpisz się a ja chętnie podejdę do Ciebie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jedno na Zwykłych Szeregowych Pracowników nigdy nic nie mówiłem jedynie należą im się godne warunki pracy i dobre wynagrodzenie, tylko nie przyznawane przez żadnych kierowników, menadżerów którzy dają swoim pupilkom a zwykły pracownik na tym Cierpi ( żadnych ankiet tylko wszystkim po równo bo każdy wykonuje taka sama pracę i każdy powinien byc traktowany tak samo...) Nie chce mi się juz pisać wkońcu mam Weekend 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pakownia. Przegiąłeś wpisem na mój temat . Poczekam jak będziemy mieć tą samą zmianę. Zobaczymy jaki jesteś chojrak .Ale po pracy....Już Ci nie odpuszczę. P.S. Póki co to żony nie mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mr Nobody nie strasz nie strasz bo... Dawno takiego pajaca nie widziałem. Nawet nie wiesz kim jestem forum jest anonimowe pustaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pakownia. Forum nie jest anonimowe .Chlopcze z Dz..... Kończę dyskusję z Tobą. Prędzej czy później drugie zmiany nam się spotkają. "Porozmawiamy" za bramą. Ty jednak nie wiesz kim jestem, ja wiem kim ty jesteś .....Twoje grube du.... dostanie co mu się należy. Jestem cierpliwy, ale za takie wpisy nie wwybaczam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mr Nobody lecz się gościu możesz mnie cmoknąć bo od dawna na Ciebie mówią na Pakowni Karierowicz. Ty też nie wiesz kim jestem to tylko domysły ruszysz kogoś bogu ducha winnego i przejedziesziesz się na to są paragrafy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pakownia. grubasie z dzierz.... ja nie pracuje na pakowni. nie wiesz widzę kim jestem, ale za wpisy o mnie ci ni daruję. jak chcesz chu.. to napiszę twoje nazwisko kur.. z dzierz... nie odpuszczę ci s***. . za wpisy o mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pakownia. Waiting for you . Ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...